• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Marmaris polisi araç konvoyu ile 23 Nisan'ı kutladı

Muğla'nın Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında motosiklet ve araçlarıyla konvoy oluşturup, ilçe turu atıp,  'Evde kalın çağrısı yaptı', Kordon Caddesi'ndeki Atatürk Anıtı önünde çeşitli sosyal mesajlar içeren dövizler pankartlar taşıdı

Marmaris polisi araç konvoyu ile 23 Nisan'ı kutladı

23.04.2021, 18:50

Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı asayiş, trafik, terör, toplum destekli polislik ve istihbarat birimi ekipleri 23 Nisan Çocuk Bayramı kapsamında bir dizi etkinlik düzenledi.Polisler, üzerlerinde KADES (Kadın Destek Uygulaması) ve 'Kadına şiddete hayır' yazılı tişört giydi. Türk bayrağı ve Atatürk posteri asılı araçlarıyla Emniyet Kavşağı'nda konvoy oluşturan polis ekipleri, 23 Nisan marşları eşliğinde ilçe turu attı. Sire çalarak ilçe sokaklarında gezen konvoy, siren çalıp, megafonla 'Evde kalın, tedbirlere uyun' çağrısı yaptı.Konvoy 1 saatlik turun ardından Kordon Caddesi'ndeki Atatürk Anıtı önüne geldi. Polisler, burada konfeti patlatarak kendilerini izleyen sokağa çıkma kısıtlamasından muaf yabancıların çocuklarına balon hediye etti. Atatürk Anıtı önünde üzerlerinde KADES yazılı tişörtlerle toplanan polisler, 'Maske, mesafe ve temizlik hepimiz için', '23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun' ve 'Evde kalın tedbirlere uyun sağlıklı kalın' dövizleri açtı. Toplum Destekli Grup Amirliği'nin üzerinde 'Çocuk Polisi' yazan 'Kanka Polisi' de meydandaki yerini aldı.Kısıtlamadan muaf olün yabancı uyrukluların çocukları Kanka Polis maskotu ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Ekipler, daha sonra tekrar araçlarına binip, ilçe turuna kaldıkları yerden devam etti.

Marmaris polisi araç konvoyu ile 23 Nisan'ı kutladı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.