• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sosyal medya şovu yorumlarda söndü

Sosyal medyayı aktif olarak kullanmasıyla bilinen CHP'li Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Instagram hesabından "Bodrum Belediyesi olarak hepimiz, misafirlerimizin ve değerli halkımızın emrindeyiz" paylaşımı yaptı.

Sosyal medya şovu yorumlarda söndü

30.7.2021

Her türlü sorun ve şikayetin iletilmesini isteyen Aras, "05324267986 numaralı hattım başta olmak üzere, belediyemizin diğer iletişim kanalları aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz" dedi. Aras'ın bu paylaşımına destek verenlerin yanı sıra, birçok kullanıcıdan da tepki geldi. Susuzluktan, bitmeyen yollardan ve 2 yılda kirası 3 bin liradan 20 bin liraya çıkan stantlardan bahseden kullanıcılardan birisi, "Bence Doğu ve Güneydoğu illerindeki mahallelere giderek inceleme yapın. Çünkü oralarda bu sorunlar tarihe gömüldü" şeklinde yorum yaptı.

ADEM ÜLKER

Sosyal medya şovu yorumlarda söndü haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.