• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

CHP’li başkan hakkında inceleme başlatıldı

CHP’li başkan hakkında inceleme başlatıldı

15.9.2021

MUĞLA'NIN Fethiye ilçesinde, CHP'li Belediye Başkanı Alim Karaca, Lokman Hekim Fethiye Belediyespor'un kötü yönetildiğini söyleyen Serkan Yalnız adlı taraftara telefonda 12 dakika 50 saniye boyunca küfürler etmişti. Konuşmanın bir kısmını yayınlayan Yalnız, savcılığa gidip şikayetçi oldu. Bunun üzerine CHP Genel Merkezi de harekete geçerek, CHP'li Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca hakkında inceleme başlatıldı. Olayla ilgili Yeni Asır'a konuşan Yalnız, sürekli tehdit edildiğini söyleyerek şikayetçi olduğunu kaydetti.

■ FERDİ YAVUZ

CHP’li başkan hakkında inceleme başlatıldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.