• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Kadın zanlının "jandarmayım" diyerek aldığı altınları jandarma dedektifler buldu! Yaşlı çift altınlarına kavuştu

Çanakkale'nin Çan ilçesinde kendisini jandarma personeli olarak tanıtan kadın şüphelinin çaldığı altınlar, jandarmanın dedektif ekibi tarafından bulundu.

Kadın zanlının jandarmayım diyerek aldığı altınları jandarma dedektifler buldu! Yaşlı çift altınlarına kavuştu
AA

17.09.2021, 13:02 Güncelleme Tarihi: 17.09.2021, 13:04

Hurma köyünde yaşayan A.Y'nin evine gelerek kendisini jandarma görevlisi olarak tanıtan zanlı, kadından evdeki altınları incelemek üzere istedi.

Bunun üzerine A.Y, evindeki 10 tam, 5 yarım, 3 çeyrek altın ile 5 bileziğini jandarma görevlisi zannettiği kadın şüpheliye teslim etti.

Bir süre sonra dolandırıldığını anlayan A.Y, durumu jandarmaya bildirdi.

İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) dedektifleri tarafından yapılan araştırma ve incelemeler sonucunda şüphelinin F.A. olduğu belirlendi.

F.A'nın bir kısmını Çanakkale'deki kuyumcuda bozdurduğu altınlar alınarak diğer malzemelerle birlikte A.Y'ye teslim edildi.

Kadın şüphelinin jandarmadaki işlemleri sürüyor.

Kadın zanlının "jandarmayım" diyerek aldığı altınları jandarma dedektifler buldu! Yaşlı çift altınlarına kavuştu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.