• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Muğla'dan güzel görüntüler! Orman yangınları sonrası doğa küllerinden doğuyor

Muğla'da Ağustos ayında yaşanan orman yangınları yürekleri dağlamıştı. Yangınların söndürülmesinin ardından Marmaris'ten gelen ve doğanın kendini yenilediğini gözler önüne seren fotoğraflar yangının üzüntüsü bir nebze de olsa hafifletiyor.

Muğla’dan güzel görüntüler! Orman yangınları sonrası doğa küllerinden doğuyor
İHA

03.10.2021, 15:14

Marmaris'te yangınların ardından kesim çalışmalarının devam ettiği ormanlık alanlarda bazı bitkilerin yeşermesi ile birlikte ortaya çıkan siyah, kahverengi ve yeşil renkler tabiatın mücadelesini gösteriyor.

Orman bitkilerinden özellikle kapari, hayıt ve okaliptüs ağaçlarının yeniden yeşillenmesi, Marmaris'in eşsiz doğasına katkıda bulunarak yangının üzüntüsünü bir nebze hafifletiyor.

Muğla'da yangın mağduru kadına duygulandıran hediye Muğla'da yanan orman alanlarında doğa kendini yeniliyor

Muğla'dan güzel görüntüler! Orman yangınları sonrası doğa küllerinden doğuyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.