• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Üniversitesinden Afrin’deki Mehmetçiğe asker selamı

Üniversitesi öğrencileri, asker selamı yaparak Afrin’deki Mehmetçik’e destek mesajlarını iletti.

Uşak Üniversitesinden Afrin’deki Mehmetçiğe asker selamı

21.02.2018, 00:00 Güncelleme Tarihi: 21.02.2018,14:44

Eğitim yılının bahar döneminin başlamasıyla birlikte Uşak Üniversitesi öğrencileri, Afrin'deki Mehmetçik'e asker selamı yaparak destek mesajı verdi. Uşak Üniversitesi 1 Eylül Kampüsünde, öğrenciler asker selamı yaparak Afrin'de mücadele veren Türk Askerlerinin bir adım gerisinde ve her daim destek olduklarını belirtti.
Yapılan açıklamada; "Türk Silahlı Kuvvetlerinin Güney sınırlarını PKK/PYD terör örgütlerinden temizlemek amaçlı başlatılmış Zeytin Dalı Harekatı yurdun dört bir yanından vatandaşların yüksek motivasyonla desteklendiğine neden olmuştur. TSK'nın son açıkladığına göre Afrin bölgesinde sürdürülen Zeytin Dalı Harekatı kapsamında etkisiz hale getirilen terörist sayısı 1780 olmuştur" denildi.


Kaynak: IHA

Uşak Üniversitesinden Afrin’deki Mehmetçiğe asker selamı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA