• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Cepheden Başkan Cahan’a sürpriz telefon

Cepheden Başkan Cahan’a sürpriz telefon

22.02.2018, 14:43 Güncelleme Tarihi: 22.02.2018,14:44

Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan'a cephe hattından sürpriz bir telefon geldi. Ülkesini korumak adına mücadele eden bir asker tarafından "Dualarınızı ve desteğinizi yakından hissediyoruz" vurgusu yapıldı.

Geçtiğimiz günlerde Afrin harekâtındaki askerlere ve bölgede bulunan sivillere ulaştırılmak üzere Uşak'ın değerleri olan tarhana ve battaniye gibi çeşitli yardımları mehteran eşliğinde bölgeye gönderen Başkan Cahan'a askerler tarafından teşekkür telefonu açıldı.
Uşak Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı Fatih Demir ve beraberindeki ekibin ulaştırdığı destekler nedeniyle teşekkürlerini ileten cephe hattındaki asker, "Başkanım hayırlı akşamlar. Bizlerle olduğunuz için teşekkür ederiz. Dualarınız ve destekleriniz her şekilde ulaşıyor. Biz de cephe hattında o güç, o inanç ve o kuvvetle Allah'ın izniyle ülkemizi en iyi şekilde savunuyoruz" dedi.

Uşak Aşçılar ve Pastacılar Derneği Başkanı (UŞAPADER) Fatih Demir ise, Uşak Belediyesi'nin manevi destek adına ulaştırdığı kurbanın kesildiğini ve ülkenin bekası için mücadele eden askerlere ikram edilmek üzere hazırlandığını ifade etti.
Telefon hattının ucundaki Başkan Nurullah Cahan cepheden gelen aramaya yönelik duydukları memnuniyeti dile getirerek Uşak halkının askerine olan selamını iletti. Cahan, "Rabbim sizleri muzaffer eylesin. Ordumuzu güçlü eylesin. Oradaki herkese selamlar" diyerek arama için askerlere teşekkürlerini sundu.


Kaynak: IHA

Cepheden Başkan Cahan’a sürpriz telefon haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

BİZE ULAŞIN