• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

2 çocuklu aile evleri yanınca sokakta kaldı

Gece uyurken çıkan yangında canlarını zor kurtaran aile hayırseverlerden yardım bekliyor.

2 çocuklu aile evleri yanınca sokakta kaldı
Giriş Tarihi: 16.4.2020

Uşak'ta evde çıkan yangın 2 çocuklu aileyi evsiz bırakırken, ailenin 82 küçükbaş hayvanı telef oldu.

SEYYAR KABLODAN ÇIKTI
Olay, Banaz ilçesi Yenice Köyü'nde önceki gece meydana geldi. Binanın üst katındaki evden alt kattaki besihaneye çekilen seyyar elektrik kablosundan çıkan yangında, alevlerin kısa sürede sardığı besihanede bulunan 82 hayvan telef olurken ev de kullanılamaz hale geldi. Mustafa ve Gülten Urhan çifti 2 çocuklarıyla beraber evsiz kaldı. Yangında evdeki eşyalarının tamamının yandığını belirten baba, komşularının evinde kaldıklarını ifade etti. Canlarını zor kurtardıklarını dile getiren çaresiz aile zararlarının büyük olduğunu ifade ederek yardım istedi.

FIRAT AKAY

2 çocuklu aile evleri yanınca sokakta kaldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA