• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'ta kar yağışının etkili olduğu köy yollarında çalışmalar sürüyor

'ta gece saatlerinde başlayan ve gün boyunca etkisini sürdüren nedeniyle kara yollarında kar küreme ve tuzlama çalışmaları yapıldı.

Uşak'ta kar yağışının etkili olduğu köy yollarında çalışmalar sürüyor
AA

15.02.2021, 17:16

İl genelinde etkisini sürdüren kar, kent merkezinde 5 santimetreye, kırsal yerleşim bölgelerinde ise yer yer 15 santimetreye ulaştı. Uşak Valiliği İl Özel idaresi ekipleri, ulaşımda aksamaların yaşandığı köy yollarında kar küreme ve tuzlama çalışmaları gerçekleştirdi.

Kar temizleme çalışmalarında 11 greyder, 5 kar bıçaklı kamyon, 1 kar bıçaklı tuzlama aracı, 17 ekip ve 90 personel görev aldı. Öte yandan tüm kenti beyaz örtüyle kaplayan kar, güzel görüntüler oluşturdu. Kar yağışı nedeniyle yüz yüze eğitime bugün ara verilmişti.

Uşak'ta kar yağışının etkili olduğu köy yollarında çalışmalar sürüyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.