Büyükkarcı'dan lastik değiştirme hizmeti

Giriş Tarihi:17.12.2010, 19:03 Güncelleme Tarihi:17.12.2010, 19:03

Büyükkarcı Şirketler Grubu, bir telefonla aracınızın lastiklerini ister evinizin ve işyerinizin önünde, ister serviste firmada görevli profesyonel sürücüler tarafından anında değiştiriyor. Firma vale uygulamasını İzmir dışına da yayacak


FATİH ŞENDİL (HABER MERKEZİ)

İzmir ve Ege Bölgesinde otomotiv sektörünün farklı alanlarında 25 yıldır hizmet veren Büyükkarcı Şirketler Grubu, artık bir "Alo" ile aracınızın lastiklerini ister evinizin ve işyerinizin önünde, ister serviste anında değiştiriyor. Firma bünyesinde profesyonel sürücüler tarafından gerçekleştirilen vale hizmeti kapsamında aracın Allianz Sigorta tarafından sigortalanacağını belirten Büyükkarcı Şirketler Grubu yetkilileri, "Personelimiz, müşterilerimizin firmamıza olan güvenini sarsmayacak ve hizmet anlaşıyımıza paralel çalışabilecek şekilde, profesyoneller tarafından seçilmiş ve eğitilmiştir" dedi.

BORNOVA PINARBAŞI'NDA

Servis işlemlerinin aracın bulunduğu lokasyon ve servis arasındaki yol mesafesi dışında yaklaşık 1 saat sürdüğünü belirten yetkililer, vale ücretinin 25 TL olduğunu, ödemelerin kredi kartı veya peşin olarak yapılabileceğini söylediler.
Büyükkarcı Şirketler Grubu, Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Büyükkarcı, yeni başlatmış oldukları vale hizmetinden yararlanmak isteyen araç sahiplerinin 0 532 733 00 20 numaralı telefonu aramalarını istedi.
Bornova Pınarbaşı'nda 3 dönüm alan üzerine kurulu Büyükkarcı Şirketler Grubu, zamanı olmadığı için lastik değiştirmek başta olmak üzere araçlarının jant dahil tüm sorunları ile zamanında ilgilenemeyen sürücülerin yaşadığı sıkıntılara son vermek için Türkiye'de ilk kez yepyeni bir sistem geliştirdi. "Alo Lastik" hizmetini devreye sokan şirket yönetimi, iş sahiplerinin zaman kayıplarını en aza indirmek için devreye girdi. Yeni uygulamanın büyük rağbet gördüğü, gün içinde şoförlerin taleplere yetişmekte güçlük çektiği bildirildi.

TESLİM FİŞLERİYLE
Proje ile ilgili bilgi veren Büyükkarcı Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Büyükkarcı, "Müşteri araçları görevli valeler tarafından 'teslim fişleri' karşılığında mevcut hasarları kontrol edilerek teslim alınmaktadır. Alışveriş merkezlerine, eğlence mekanlarına ya da herhangi bir yere giden müşterilerimizin arabalarını herhangi birine değil bu konuda uzman bir şirkete teslim ettiklerini hissetmeleri en büyük gurur kaynağımızdır. Hizmet kadromuzu ve çalışma alanlarımızı genişleterek en üst düzeyde hizmet sunmuş oluyoruz" dedi.

'Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli'
Paket hizmetinin sökme, takma ve balans işlemlerini de kapsadığını belirten Büyükkarcı Şirketler Grubu yetkilileri, şunları söyledi: "Müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemli. Müşteri bizim firmamızdan memnun ayrılmalı. Bizim için en önemli reklam, bir müşterimizin bir arkadaşına ya da yakınına, bizden kursuz hizmet aldığını söylemesidir. Bizim için güler yüzle firmamızdan ayrılan bir müşteri, en az 10 müşteri demektir. Bu yüzden firmamızda müşteri memnuniyeti ve iş kalitesi daima ön plandadır. Firmamızda otomobil, TIR otobüs ve ağır tonajlı kamyonlara kadar her türlü araca hizmet vermekteyiz."

Yıllar içinde büyüdüler
Turgay-Tümay Büyükkarcı kardeşler 1992 yılında Manisa-Soma Lassa bayiliğini aldı. 1996 yılında Manisa-Soma BMC bayii olarak da hizmet vermeye başladılar. 2000 yılında Soma'da 5 bin metrekare içinde 2 bin metrekarelik kapalı alanda BMC, Bandag ve Lassa bayii olarak müşterilerinin yanında oldular.

SATIŞ, BAKIM, SERVİS

Büyükkarcı kardeşler 2002 yılında Manisa'da, 2004 yılında da Manisa'nın Akhisar ilçesinde BMC ürünleri satışı yapmaya başladılar. 2008 yılında Karsan ve Hyundai Truck bölge bayiliğini, 2009 yılında da Massey Ferguson bölge bayiliklerini aldılar. Firma halen Bornova Pınarbaşı'nda 3 dönümlük kapalı alandaki merkezinde başta, Lassa, Bridgestone, Bandag gibi dünya çapında tanınmış lastik firmalarının satış, bakım ve servis hizmetlerini gerçekleştiriyor.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.