Girişimci kadınlarda Yılmaz güven tazeledi

Giriş Tarihi:14.01.2011, 18:48 Güncelleme Tarihi:14.01.2011, 18:48

Ege Girişimci Kadınlar Derneği Başkanı Işın Yılmaz, EBSO'da yapılan genel kurulda 3 yıl süre ile başkanlık koltuğuna yeniden oturdu

MURAT ŞAHİN (HABER MERKEZİ)

Ege Girişimci Kadınlar Derneği (EGİKAD) Başkanı Işın Yılmaz, Ege Bölgesi Sanayi Odası'nda (EBSO) yapılan genel kurulda güven tazeleyerek 3 yıl süre ile başkanlık koltuğuna yeniden oturdu. Dernek üyelerinin oy birliği ile 2 yıl olan başkanlık süresi 3 yıla çıkarken, Işın Yılmaz'da 3 yıl daha başkan seçildi. Başkan Yardımcılığına ise, Mopak Yönetim Kurulu Üyesi Bijen Molay getirildi.

FARKLI PROJELER
Işın Yılmaz, ekibi ile birlikte 3 yıllık dönemde yeni projelerle derneklerini daha üst noktalara çıkarmayı amaçladığını söyledi. Yılmaz, yeni dönemde 5 olan yönetim kurulu üye sayısını da 7'ye çıkararak yönetimlerini daha da güçlendirdiklerini kaydetti.
İzmir'deki kadın kuruluşları ve sivil toplum örgütleri ile yeni dönemde ilişkilerini daha da geliştirmek istediklerini ve ortak projeler üretmeyi planladıklarını açıklayan Yılmaz, "Yeni dönemde, geçen yıl başlattığımız kadın sığınma evlerinde kalan kadınları meslek sahibi yapma projemiz devam edecek. Burada üretilen bez bebeklerin satışı konusunda da zincir market sahipleri ile anlaşacağız. Yeni dönemde bu projeyi cezaevlerindeki kadınları da kapsayacak şekilde genişletmek istiyoruz" dedi. Yılmaz, yeni dönemde Türk Eğitim Vakfı'ndan burs alıp üniversitelerden mezun olanları iş dünyası ile bir araya getirecek kariyer günleri düzenleyeceklerini belirtti.

EGİKAD'ın yeni yönetim Kurulu
Işın Yılmaz
Bijen Molay
Nilhan Tunç
Huriye Binçiçek
Şahika Aşkıner
Hanzade Yenisey
Mehtap Priştine
DENETİM KURULU
Halime Küçükören
Bedriye Hulya
Duha Baran


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.