Barış Tente, Sarnıç Organize Sanayi'de

Giriş Tarihi:04.06.2011, 18:44 Güncelleme Tarihi:04.06.2011, 18:44

ÖZGÜ ERÇETİNGÖZ GEDİK

Gölgelendirme sistemleri alanında üretim yapan Barış Tente, Ocak ayından bu yana Sarnıç Organize Sanayi Bölgesi'ndeki yeni merkez binasında faaliyetlerine devam ediyor. Müşterilerine daha iyi hizmet sunmak ve sektörde etkinliğini arttırmak için yeni hizmet binasına taşındıklarını dile getiren firma sahibi Hasan Basmacı, "2 bin metrekare kapalı alanı ve 1500 metrekare açık alanı olan binamızda tüm birimleri tek çatı altında toplamış olduk. Showroomumuzda da satışını yaptığımız ürünleri sergiliyoruz" dedi.
Bu yaz eski sabit ve ahşap pergoleler yerine motorlu ve açılır kapanır pergolelerin tercih edildiğini dile getiren Basmacı, "Ürünün istenildiğinde yan kenarları kapatılıp kış bahçesi haline getirilebiliyor. Tüm dünyada kullanılan bu ürün Türkiye'ye firmamız tarafından getirildi. İtalyan Pratic firmasının ürettiği bu pergolelerin Türkiye, Ortadoğu ve Kafkaslar distribütörlüğünü biz yürütüyoruz" dedi. diye konuştu.

Akıllı tente bozulmuyor

"Akıllı Tente" olarak bilinen ürünün de satışını yaptıklarını belirten Basmacı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu ürün güneşte otomatik olarak açılıyor. Rüzgarlı havada kendisini otomatik olarak topluyor. Kumandalı olan akıllı tente kış şartlarında da kesinlikle bozulmuyor."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.