Evia Konutları'nda ilk etap bitmek üzere

Giriş Tarihi:03.09.2013, 19:34 Güncelleme Tarihi:03.09.2013, 19:34
1989 yılından beri binlerce insanı ev sahibi yapan Yücesoy Mühendislik, yeni projeleri Evia Konutları ile Karşıyaka'da yeni bir yaşam alanı inşa ediyor. 1989 yılında Cemal Yücesoy'un kurduğu Almanya, Rusya ve Ege'de çeşitli projelere imza atan Yücesoy Mühendislik, bugüne dek binlerce insanı ev sahibi yaptı. Yücesoy Genel Müdürü Cem Yücesoy, Evia Konutları'nın Karşıyaka'ya yeni bir soluk getireceğini belirterek, 3 etapta toplam 170 dairenin yapımını sürdürdüklerini söyledi.
Projenin ilk etabının tamamlanmak üzere olduğunu ve Ekim ayında gerçekleştirilecek bir törenle anahtarların sahiplerine teslim edileceğini söyleyen Cem Yücesoy, 2'inci etabın 2014 Haziranında, 3'üncü etabın ise 2014 yılının Ekim ayında teslim edileceğini de söyledi.

Dünya markaları
Şimdiden evlerin yarıdan fazlasını sattıkları bilgisini veren Cem Yücesoy, "Yücesoy Mühendislik'in yıllara dayanan bir inşaat tecrübesi var. Bunun yanı sıra mühendislik ve mimarlık konusunda da uzman bir kadroyla hizmet veriyoruz. Proje gurubumuz teknik anlamda çok detaylı ve kaliteli çalışmalara imza atıyor. Başka firmalara da mühendislik konusunda danışmanlık veriyoruz" diye konuştu.
160 adet 3+1 ve 10 adet 4+1 daireden oluşan Evia Konutları'nın birinci sınıf malzeme kullanılarak inşa edildiğini de söyleyen Yücesoy, "Fiyat olarak, benzer projelere göre çok uygun. Çevre yoluna bir km mesafede, eğitim kurumlarına yakın. Her dairenin bir araçlık otoparkı var. Misafir otoparkı da bulunuyor. Her etapta yarı olimpik özellikte bir havuz var. Geniş sosyal alanlar, cafeterya, çok amaçlı salon, fitness, sauna, hamam ve gezi yollarıyla ev sahiplerine bir çok imkanı birden sunuyoruz" dedi. Evia Konutları'nda tüm malzemeleri birinci sınıf ve alanında isim yapmış markalardan seçtiklerini belirten Genel Müdür Cem Yücesoy "Mutfakta Franke markalı ankastre ocak, fırın ve davlumbaz kullandık. Banyo dolapları ve armatürler Vitra markalı. Seramik grubu için Ege Seramik'i tercih ettik. Evlerde doğalgazlı merkezi ısıtma bulunuyor. Egepen markalı elektrikli panjur kullandık. Duşakabinde Hüppe, iç kapılarda da Dortek markalarını seçtik" bilgisini verdi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.