• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Mehmetçik’i unutmadı

Tire Süt Kooperatifi ‘Mehmetçik’i unutmadı

17.02.2018, 23:11

Tire Süt Kooperatifi, yaklaşık 2 bin ortağı ile birlikte anlamlı bir kampanyaya imza attı. Kooperatif Başkanı Mahmut Eskiyörük, düzenledikleri "Sütümüz Sana Annenin Ak Sütü Gibi Helaldir Kahraman Mehmetçik" kampanyası ile kooperatife üye 2 bin ortağın bağışladığı yaklaşık 300 ton sütün peynir yaptırılarak, Afrin'de savaşan Mehmetçik'e gönderileceğini ifade etti.

"KALBİMİZ ONLARLA"

Kampanyaya ilk katılan isim ise Başkan Eskiyörük oldu. Tüm ortakların tamamen gönüllülük esasına göre katılacağı kampanyada toplanan sütün günlük 300 ton civarında olduğunu belirten Başkan Eskiyörük, "Ortaklarımız 1 günlük sütünü Mehmetçik'e bağışlayacak. Toplanan süt, tesislerimizde peynir haline getirildikten sonra Mehmetçik'e gönderilecek. Kalbimiz, Afrin'de vatanın birliği, bütünlüğü için mücadele eden Mehmetçik ile birlikte atıyor. Türk köylüsü vatanına, milletine ve askerine her zaman sahip çıkmıştır, çıkmaya da devam edecektir" dedi.

NADİR UYSAL

Tire Süt Kooperatifi ‘Mehmetçik’i unutmadı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN