• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

“Akhisar il olmayı hak ediyor”

“Akhisar il olmayı hak ediyor”

14.03.2018, 23:10

Akhisar Ticaret Borsası Başkanı Alper Alhat, ilçenin ekonomik büyüklük açısından 30 ili geride bıraktığını ve Akhisar'ın il olmayı hak ettiğini belirterek, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'dan destek istedi. Hisarcıklıoğlu da Alhat'ın isteğine "Elimizden geleni yaparız" yanıtı verdi. Akhisar Ticaret Borsası'nın 2 milyon liraya restore ettirdiği tarihi Donbaycıoğlu Han içindeki "Borsa Çarşı Şubesi" dün Hisarcıklıoğlu'nun katıldığı törenle hizmete açıldı. Borsa üyelerinin kullanımına tahsis edilen 7 ofiste incelemelerde bulunan Hisarcıklıoğlu, Alhat'a çalışması nedeniyle "Maşallah" yazılı seramik plaketle teşekkür etti. Alhat da Hisarcıklıoğlu'nun hasat şenliklerine büyük destek verdiğini hatırlatarak, "Zeytin Denince Akhisar" yazılı minyatürü armağan etti.

GURUR DUYDUK

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası'nın (ATSO) Merkez Çarşıyı canlandırma projesinin temel atma törenine de katılan Hisarcıklıoğlu daha sonra Borsa ve Oda tarafından ortaklaşa düzenlenen istişare toplantısına katıldı. EBSO Başkanı Ender Yorgancılar'ın da katıldığı toplantıda konuşan Alhat, "Akhisar artık çok farklı bir konumda. Artık il olmayı hak ediyor" dedi.

“Akhisar il olmayı hak ediyor” haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN