• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Liselilerden köy okulundaki kardeşlerine boya jesti

Liselilerden köy okulundaki kardeşlerine boya jesti

09.05.2018, 23:07

Aydın'ın Nazilli ilçesinde bir grup lise öğrencisi, bir köy ilkokulunu baştan aşağıya boyadı. Asımın Nesli Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden 20 öğrenci, harçlıklarını biriktirerek önce boya aldı, ardından da ilçeye 25 kilometre mesafedeki bir köy okuluna giderek hep birlikte okulu boyadı. Öğrencilere emeklerinden dolayı teşekkür eden Pirlibey İlkokulu Müdürü Ahmet Erdoğan, "Duyarlı davranışları bizi çok mutlu etti" dedi. Lisenin müdürü Bünyamin Aras da, "Hem okulun boyası yenilensin hem de çocuklarımıza hediye olsun istedik. Fikrin sahibi ve uygulayıcısı öğrencilerimiz" diye konuştu.

İHSAN KARATAŞ

Liselilerden köy okulundaki kardeşlerine boya jesti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN