• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

‘Şimdi icraat zamanı’

‘Şimdi icraat zamanı’
Giriş Tarihi: 8.12.2018

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şubesi'nin "Dost Meclisi" toplantısına İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener konuşmacı olarak katıldı. Her ay geleneksel olarak yapılan toplantıda bu ay İzmir Ticaret Odası'nın çalışmaları konuşuldu.
Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan ve TÜRAP Expo Sinevizyon filmi gösterildiği toplantıda açılış konuşması yapan MÜSİAD İzmir Başkanı Ümit Ülkü, MÜSİAD'ın bugün, 11 bini aşkın üyesi, yurt içinde 86 ve yurt dışında 87 farklı ülkede 215 noktada faaliyet gösteren yapısı ile dünyanın en geniş, en etkin STK kuruluşu olduğunu belirterek, "İzmir Şubesi olarak da 250 üyemiz ile yaklaşık 22 bin kişiye istihdam sağlıyoruz" dedi.

MÜSİAD'A TEŞEKKÜR

Konuşmasına, bir yıl önce çıktığı İzmir Ticaret Odası seçimleri yolculuğunda kendisini yalnız bırakmayan MÜSİAD üyelerine teşekkür ederek başlayan Mahmut Özgener de, "İzmir'in tüm sivil toplum örgütleri ile bir araya gelerek projelerimizi paylaşacağız" dedi. Geçmişte Endüstri 4.0'dan tarım modeline, dijitalleşmekten girişimciliğe kadar birçok konuda şehrin tüm dinamiklerinin hemfikir olduğunu söyleyen Özgener, "Bunları hep konuşmuşuz ama konuşmaktan öteye geçememişiz. Şimdi 'icraat zamanı' diyoruz. Projelerimizi gelin hep beraber yapalım" ifadelerini kullandı.

YENİ ASIR'I ZİYARET ETTİ

İzmir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener (soldan 2.), yardımcıları Emre Kızılgüneşler (solda) ve Cemal Elmasoğlu (sağda) ile birlikte Genel Yayın Yönetmenimiz Ercan Demir'i ziyaret etti. Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Özgener, projelerini anlattı.

‘Şimdi icraat zamanı’ haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN