• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İZTO’nun projelerini Bakan takibe aldı

İZTO’nun projelerini Bakan takibe aldı
Giriş Tarihi: 14.1.2019
İzmir Ticaret Odası (İZTO) yönetimi Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan'ı ziyaret ederek, Bakanlığı ilgilendiren tüm konuları ve çözüm önerilerini iletti. Bakan Pekcan özellikle Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi'ne büyük ilgi gösterirken, pek çok konuda çözüm talimatı verdi. İZTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, Meclis Başkanı Selami Özpoyraz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Cemal Elmasoğlu, Emre Kızılgüneşler, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Şakin Çakan, Adil Özyiğit, İsmail Kahraman, Meclis Başkanlık Divanı Katip Üyesi Ali Yaramışlı, Meclis Üyeleri Mustafa Kul ve Süleyman Özcan'dan oluşan heyeti, Pekcan ve bürokratları karşıladı. Özgener, dosyaları Bakan Pekcan'a elden sundu. İzmir'i girişimcilik ve inovasyon kenti yapmak için Oda'nın eski hizmet binasında Girişimcilik ve İnovasyon Merkezi kurmayı planladıklarını vurgulayan Özgener, projede Ticaret Bakanlığı'nın da çok önemli bir paydaş olduğunu düşündüklerini söyledi. Bakan Pekcan, İZTO heyetini ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, büyük sayılmayacak mağazalarda beyaz eşya gibi ürünlerin satışı konusunda kendilerine başka başvurular da olduğuna işaret ederek, bu konuda hem tüketicinin ürüne kolay ulaşma avantajını hem de esnafı kollayarak çözüm bulmak gerektiğini dile getirdi.

İZTO’nun projelerini Bakan takibe aldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN