• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bakan 'e geliyor

Bakan Berat Albayrak İzmir'e geliyor

14.02.2019, 12:21

, Ticaret Odası (İZTO), Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ve Borsası (İTB) ev sahipliğinde yarın (cuma) gerçekleştirilecek ve Ortak Toplantısı'na katılacak.

İzmir için güçbirliği yapan 3 oda İZTO, EBSO ve İTB, İzmir Odaları ve Borsaları Ortak Toplantısı'na ev sahipliği yapacak. Gündemdeki ekonomik gelişmelerle ilgili değerlendirmelerin yapılacağı toplantıya Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu da katılacak. İZTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, İTB Yönetim Kurulu Başkanı Işınsu Kestelli ve iş dünyasından çok sayıda temsilcinin hazır bulunacağı toplantıda, İzmir'in ekonomide hak ettiği yere gelmesini sağlayacak projelerin ele alınması bekleniyor. Toplantı saat 14.30'da Kaya İzmir Thermal & Convention'da gerçekleştirilecek.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, ayrıca yarın saat 12.00'de Bayraklı Sevgi Yolu'nda esnaf ziyareti yapacak. Bakan Albayrak'ın saat 18.00'de ise Ege Genç İşadamları Derneği temsilcileriyle buluşması bekleniyor.

Bakan Berat Albayrak İzmir'e geliyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN