• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Deri mühendisliği bölümü öğrencilerine burs müjdesi

Deri mühendisliği bölümü öğrencilerine burs müjdesi
Giriş Tarihi: 15.5.2019

Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Zandar ve Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Deri Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Behzat Oral Bitlisli, öğrencilere burs müjdesi verdi. Ege İhracatçı Birlikleri (EİB), Türkiye'de deri mühendisliği eğitimi veren tek üniversite olan Ege Mühendislik Fakültesi Deri Mühendisliği Bölümünü tercih edecek gençlere asgari ücret tutarında burs verecek. Uygulama 2019-2020 eğitim ve öğretim yılında hayata geçecek. Ege İhracatçı Birlikleri'nde gerçekleşen toplantıda konuşan Zandar, "Bu sayede mezunlarımız yurt içinde ve dışında yüksek iş bulma olanağına sahip olacak" diye konuştu.

YAĞMUR KARACAN/ HERA ERAKCANLAR

Deri mühendisliği bölümü öğrencilerine burs müjdesi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN