• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Didimli turizmciler bayram tatilinin 9 güne çıkarılmasını bekliyor

Başkanı 9 günlük tatilin turizme faydasının çok büyük olacağını belirterek ’nda olduğu Kurban Bayramı’nda da tatilin 9 güne çıkarılmasını istedi.

Didimli turizmciler bayram tatilinin 9 güne çıkarılmasını bekliyor

25.07.2019, 17:33

Didim Turizm Derneği Başkanı Mustafa Şentürk 9 günlük tatilin turizme faydasının çok büyük olacağını belirterek Ramazan Bayramı'nda olduğu Kurban Bayramı'nda da tatilin 9 güne çıkarılmasını istedi.

Didim Turizm Derneği Başkanı Mustafa Şentürk Kurban bayramında tatilin 9 güne çıkarılmasının turizm sektörüne büyük katkı sağlayacağını ifade ederek "Eğer tatil uzatılırsa iyi olur. Şu an ilçemizdeki büyük otellerimizin doluluk oranları iyi, neredeyse boş otel yok ama bu tatil hareketlenmeyi de beraberinde getireceğinden esnaflarımız anlamında yerinde bir karar olur. Ülke genelinde de böyle büyük bir beklenti var. Bu beklentilerle ilgili talepler hükümet yetkililerine iletildi. Bu tür kararların daha erken alınması sektör açısından ve vatandaş açısından da iyi olur. Çünkü tatilcileri ile işletmeler bu yönde hazırlıklarını yapacaklardır. Beklentimiz 9 günlük tatilin olmasıdır" dedi.

İHA

Didimli turizmciler bayram tatilinin 9 güne çıkarılmasını bekliyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA