• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’de kefal bereketi

Çanakkale’de kefal bereketi
Giriş Tarihi: 7.10.2019

'nin Gelibolu ilçesinde 30 yıldır balıkçılık yapan (50), lüfer için denize açıldığı 7 metrelik teknesiyle 1,5 ton kefal yakaladı.

ÇANAKKALE'NİN Gelibolu ilçesinde 30 yıldır balıkçılık yapan Recep Ceylan (50), lüfer için denize açıldığı 7 metrelik teknesiyle 1,5 ton kefal yakaladı. Alınan bilgiye göre, Recep Ceylan lüfer avlamak için Saros Körfezi'ne açıldı. Ceylan ve yanındakiler ağlarını denize bıraktı. Bir süre sonra ağırlaşan ağları çekmeye başlayan Ceylan, ağlardaki kefalleri görünce büyük sevinç ve şaşkınlık yaşadı. Ağların çekilmesiyle teknenin içi kefalle doldu. Güneyli iskelesine kefal dolu balıkla dönen Recep Ceylan ağları temizlerken, kefalleri de kilosu 15 TL'den sattı. Kısmetlerine kefal geldiğini belirten Recep Ceylan, "İnşallah bir dahaki sefere lüferle döneriz" dedi.

Çanakkale’de kefal bereketi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN