• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

: ’ın iddialı projeleri hazır

Sanayici ve () , Çevre ve toplantısı yapıldı. , “MÜSİAD’ın iddialı projeleri hazır." dedi

Bilal Saygılı: MÜSİAD’ın iddialı projeleri hazır

10.1.2020

MÜSTAKİL Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şubesi İnşaat, Çevre ve Yapı Malzemeleri Sektör Kurulunun toplantısı yapıldı. Toplantıda, MÜSİAD'ın öncülüğünde kurulan SENYAP Yatırım Ortaklığı ve GABORAS Gayrimenkul Borsası ile Türkiye'deki gayrimenkullerin alım-satım ve kiralama işlemlerinin elektronik ortamdan yapılmasının hedeflendiği belirtildi. MÜSİAD İzmir Şube Başkanı Bilal Saygılı, "MÜSİAD'ın iddialı projeleri hazır. GABORAS projesi ile tapuya gitmeden online dünyanın neresinde olursanız olun gayrimenkul alım satımı yapabileceksiniz. SENYAP finans projesi ile de firmaların ihtiyaç duyduğu finansman için yeni bir finans modeli ortaya çıkıyor" dedi. Saygılı, ekonomiye katma değer sağlamak için çalışmalarını hız kesmeden sürdürdüklerini söyledi.

Bilal Saygılı: MÜSİAD’ın iddialı projeleri hazır haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.