• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Çiğli’ye yeni havalimanı önerisine destek

Çiğli’ye yeni havalimanı önerisine destek
Giriş Tarihi: 16.1.2020
İzmir'in sorunlarının çözümü için AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar tarafından düzenlenen toplantıda Kaklıç'a yeni havalimanı yapılması önerisi görüşüldü. Öneriye Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü'den destek geldi. Toplantıda Kırkpınar askeriyeye ait olan Kaklıç havalimanının sivil havalimanı olarak hizmet vermesi için öneri getirdi. Kaklıç Havalimanı'na ev sahipliği yapan Çiğli'nin Belediye Başkanı Gümrükçü, "İzmir'in yeni bir havalimanına ihtiyacı gün geçtikçe artıyor. Geçmişte olduğu gibi Kaklıç havalimanının sivil uçuşlar için kullanılması tüm Bakırçay'ın talebidir" dedi.

Çiğli’ye yeni havalimanı önerisine destek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN