• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Ege turizmine sömestr bereketi

Ege turizmine sömestr bereketi
Giriş Tarihi: 16.1.2020

Türkiye Otelciler Federasyonu Başkanı Sururi Çorabatır, sömestir tatilinden dolayı termal ve kayak merkezlerinin bulunduğu bölgelerdeki otellerde doluluk oranlarının yüzde 100'e ulaştığını bildirdi.

Türkiye Otelciler Federasyonu Başkanı Sururi Çorabatır, sömestir tatilinden dolayı turizm beldeleri, termal ve kayak merkezlerinin bulunduğu bölgelerdeki otellerde doluluk oranlarının yüzde 100'e ulaştığını bildirdi. Çeşme Boyalık Otel Genel Müdürü Orhan Belge, bu yıl sömestirde rezarvasyon patlaması yaşandığını ve doluluk oranlarından mutlu olduklarını belirtti. Belge Yeni Asır'a "Çeşme'de yüzde yüz doluluk olacak. Yaz aylarında olduğu gibi Çeşme'ye insanlar akın ediyor" dedi.

DENİZLİ'DE KAR KEYFİ
Denizli Büyükşehir Belediyesinin hayata geçirdiği en önemli projelerden biri olan Denizli Kayak Merkezi, ziyaretçi sayısı ile rekora koşuyor. Son dönemde kış sporları için en çok tercih edilen mekanlardan biri olan ve Türkiye'nin 4 bir tarafından ziyaretçi ağırlayan Denizli Kayak Merkezi'ni yeni sezonda şimdiye kadar yaklaşık 50 bin kişi tercih etti. Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan da kayak merkezinde Vatandaşların kar keyfine ortak oldu. Zolan çifti sevgi gösterileri ile karşılanırken, Başkan Zolan, "Tesis kısa sürede ismini duyurdu. Denizlimiz artık kış turizminde de söz sahibi" dedi.

SEBAHATTİN ALP- FATİH ŞENDİL

Ege turizmine sömestr bereketi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN