• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'tan FİKKO toplantısı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan FİKKO toplantısı

25.03.2020, 18:02 Güncelleme Tarihi: 25.03.2020,20:13

telekonferans yöntemi ile ve toplantısını gerçekleştirdi. Resmi Twitter hesabından toplantıya ilişkin paylaşımda bulunan Bakan Albayrak, "İnsanımız merak etmesin, ihtiyaç duyulan her alanda gerekli adımları atmaya devam edeceğiz." ifadelerine yer verdi.

Finansal İstikrar ve Kalkınma Komitesi toplantısını telekonferans yöntemi ile gerçekleştiren Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, sosyal medyadan " #BirlikteBaşaracağız" etiketi ile Twitter hesabından mesaj verdi.

"İNSANIMIZ MERAK ETMESİN"

Bakan Albayrak paylaşımında, "Ekonomik İstikrar Kalkanı kapsamında geldiğimiz noktayı, küresel gelişmeleri ve yol haritamızı Finansal İstikrar ve Kalkınma Komitesi (FİKKO) toplantımızda ele aldık. İnsanımız merak etmesin, ihtiyaç duyulan her alanda gerekli adımları atmaya devam edeceğiz. #BirlikteBaşaracağız" dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan FİKKO toplantısı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA