• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Vatandaşın elektriğini ve doğalgazını kesmeyin

Vatandaşın elektriğini ve doğalgazını kesmeyin
Giriş Tarihi: 27.3.2020

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), bu yılın ikinci çeyreğinde elektrik fiyatlarına zam yapılmayacağını açıklarken, vatandaşın elektrik ve doğalgazının kesilmemesi için de şirketlere uyarıda bulundu. EPDK'da dün gerçekleştirilen haftalık olağan kurul toplantısında Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın 'vatandaşın elektrik ve doğalgazının kesilmemesi'ne yönelik açıklaması uyarınca 'korona virüsü ile mücadelede devlet-millet el ele' anlayışına zarar veren şirketlerin uyarılıp, fedakarlıkta bulunmayan şirketlerin cezasız bırakılmaması yönünde karara varıldı. EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, "Sayın Cumhurbaşkanımızın elektrik ve doğal gaz kesme konusunda verdiği mesaj çok net. Sosyal devlet olmanın gereği ile biz de bu süreci yakından takip ediyoruz" dedi.

Vatandaşın elektriğini ve doğalgazını kesmeyin haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA