• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

'tan paylaşımı

, için bir mesaj yayınladı. Bakan Albayrak, "VakifBank çok istikrarlı bir büyüme sergiliyor. Hayalleri, hedefleri olan büyük 'nin değişim ve dönüşümüne ortaklık ediyor. Tebrik ederim. #DaimaSeninle" mesajını paylaştı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Vakıfbank paylaşımı

29.06.2020, 16:18

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan sosyal medya hesabından Vakıfbank paylaşımında bulundu. Bakan Albayrak'ın paylaştığı mesajda, "VakifBank çok istikrarlı bir büyüme sergiliyor. Hayalleri, hedefleri olan büyük Türkiye'nin değişim ve dönüşümüne ortaklık ediyor. Tebrik ederim. #DaimaSeninle" denildi.

BAKAN ALBAYRAK EKONOMİK GÜVEN ENDEKSİNİ DEĞERLENDİRDİ

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak bugün açıklanan ekonomik güven endeksi verilerini değerlendirdi. Bakan Albayrak, "Türkiye'nin ekonomisine güven artıyor. Nisan'da 51,3 olan Ekonomi Güven Endeksi Mayıs'ta 61,7'ye, Haziran'da ise 73,5'e yükseldi. 2020 yılını bu performans ile sürdürüp gelecek yılda bunu çok daha ileri taşıyacağız inşaallah." dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'tan Vakıfbank paylaşımı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA