• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

makınelerınde talebe yetısemıyoruz

Tarım makınelerınde talebe yetısemıyoruz
Giriş Tarihi: 12.9.2020

Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde tarım makinesi üretimi yapan İsmail Elibol, korona virüs pandemisi nedeniyle iş patlaması yaşadıklarını, geceleri ve pazar günleri mesai yaptıklarını söyledi. Elibol, "Bu dönemde elimizdekinin 3 katına yakın makine stokumuz olsaydı hepsi satılabilirdi" dedi. Tarım sektöründe iş patlaması olduğunu belirten Elibol, "55 yıllık firma olarak bu süreçte 17 ülkeye ihracat yapmaya başladık. Artan talepten dolayı şu anda organize sanayi bölgesinde yeni bir fabrika inşa ediyoruz. 60'a yakın personele istihdam sağladık. Bu sayıyı artırmak için çaba harcıyoruz" görüşünü dile getirdi.

NAİL AZBAY

Tarım makınelerınde talebe yetısemıyoruz haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA