• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

29 öğretim üyesi alıyor

(), belirlenen değerlendirme ölçütlerine ve puanlamala yönergelerine göre anabilim dallarına ve programlara öğretim üyesi ve öğretim elemanı alacak.

ADÜ 29 öğretim üyesi alıyor

14.01.2021, 16:44

"Devlet Yükseköğretim Kurumlarında Öğretim Elemanı Norm Kadrolarının Belirlenmesine ve Kullanılmasına İlişkin Yönetmelik" kapsamında, ADÜ öğretim üyesi alımı yapacak.

Bu kapsamda Dr. Öğretim üyesi, öğretim elemanı, öğretim görevlisi ve araştırma görevlisi kadrolarına alım yapılacak.

Yayımlanan ilana göre ADÜ'de öğretim üyesi kadrosuna 2 profesör, 19 doçent ve 8 Dr. Öğretim üyesi alınacak. Açıklanan ilana göre öğretim elemanı kadrolarına ise 15 öğretim görevlisi ve 8 araştırma görevlisi alınacağı belirtildi.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinden yayınlanan ilanda yapılacak alıma ilişkin detaylı bilgilere yer verildi.

İlana ilişkin detaylı bilgiler için tıklayın...

ADÜ 29 öğretim üyesi alıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.