• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’te 4 al 3 öde kampanyası başladı

Özdilek’te 4 al 3 öde kampanyası başladı

14.1.2021

ÖZDİLEK alışveriş merkezleri, Özdilek hipermarketler ve departman mağazalarında geçerli olmak üzere 11-15 Ocak tarihleri arasında, kadın-erkek ve çocuk giyim ürünleri ile ayakkabı ve aksesuar ürün gruplarında, 4 al 3 öde fırsatı sunuluyor. 4 al 3 öde kampanyası, 11-17 Ocak tarihleri arasında Özdilekteyim. com'da da uygulanıyor.

İNTERNETTE DE VAR
ÖZDİLEK, kadın-erkek ve çocuk giyim, ayakkabı ve aksesuar ürünleri kategorisinde birbirinden şık, klasik ve spor modellerini beğeniye sunarken, her kullanıcının bütçesine uygun seçenekler bulunduruyor. Yüzlerce yerli ve yabancı markanın yer aldığı Özdilek mağazalarında, yeni yılın en trend modelleri de vitrinlerde... Kaliteli ve güvenli alışveriş tutkunları için giyim, ayakkabı ve aksesuar gruplarında uygulanan indirim fırsatları, 11-15 Ocak arasında tüm Özdilek alışveriş merkezleri, hipermarketleri ve Özdilek departman mağazalarında geçerli olurken, 11-17 Ocak arasında Özdilekteyim.com'da da kaçırılmayacak fırsatlar, internet alışverişini tercih edenleri bekliyor.

Özdilek’te 4 al 3 öde kampanyası başladı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.