• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

OSB firmaların gözdesi

Buharkent OSB firmaların gözdesi

22.2.2021

AYDIN'IN Buharkent ilçesindeki OSB'de bulunan sanayi parsellerine yatırımcıların yoğun ilgisi artarak devam ediyor. Türkiye'nin önde gelen kablo, süt ve peynir üretimi yapan firmaların fabrika yatırımlarının sürdüğü Buharkent OSB'de yer talebi olan gıda firmasına yer tahsisi sağlandı. Firma yetkilisine yer tahsis belgesini teslim eden Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, "Buharkent Organize Sanayi Bölgemizde, bir firmaya daha tahsis belgesini sunduk. Yakın zamanda inşaatına başlayacak olan firmamız İlçemize, Aydınımıza ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim" dedi.

KAZIM YÖRÜKCE

Buharkent OSB firmaların gözdesi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.