• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Gelin-görümcenin girişimcilik başarısı

Gelin-görümcenin girişimcilik başarısı

23.2.2021

Aydın Efeler'de yaşayan Ebru Güzel Erdel (27) ve görümcesi Beyda Erdel (30), birlikte çiçekçi dükkanı açarak iş dünyasına atıldı.

'Gelin-görümce anlaşamaz' tabusunu işyeri açıp yıkan Ebru ve Beyda, girişimcilik başarılarıyla örnek oldu. Endüstri mühendisliği mezunu Ebru Güzel Erdel ile DEÜ Denizcilik Bölümü mezunu olan Beyda Erdel, "Denizli karayolu üzerindeki 'Mistik Flowers' isimli işyerimizle ailelerimize ekonomik katkı sağlıyonuz. Müşterilerimiz, kardeş olduğumuzu düşünüyorlar. Gelin-görümce olduğumuzu söylediğimizde çok şaşırıyorlar" diye konuştu.

■ İHSAN KARATAŞ

Gelin-görümcenin girişimcilik başarısı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.