• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Inbusiness'ın Nisan sayısında kitap hediyesi sürprizi

Azmi, cesareti ve çalışkanlığıyla genç yaşta işe sıfırdan başlayan sanayi kuşağının en önemli temsilcilerinden biri olan Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Zorlu, uzun süredir koruduğu sessizliğini INBUSİNESS için bozdu. Dergi ayrıca bu ayki sayısıyla birlikte bir kitap da hediye ediyor.

Inbusiness'ın Nisan sayısında kitap hediyesi sürprizi

01.04.2021, 16:15 Güncelleme Tarihi: 01.04.2021, 16:23

Sadece 40 gün evde kaldığı pandemi sürecini, Zorlu Holding için iyi bir dayanıklılık testi olarak değerlendiren Ahmet Zorlu, "Akıllı Hayat 2030" Sürdürülebilirlik stratejimizden taviz vermeden yatırımlarımıza ve Türkiye ortalamasının üzerinde büyümemize devam ettik. Portföyümüzün pandemi gibi krizlere ne kadar dayanıklı olduğunu test ettik" diyor.

Ahmet Zorlu: "Ben hayal kurmayı çok severim ama hiçbir zaman da hayalci olmadım. O yüzden yeni bir işe girdiğimiz zaman bizi tanımayanlar; "Bu delilik!" derler genelde. Oysa tüm o işler bizim çok önceden kurduğumuz hayallerin bir sonucuydu. Ben bir işi tamamlamadan rahat uyku uyumam. Ne zaman o iş tamamlanır, ben de o zaman rahatlarım. Sözün özü; ben hiç kolay para görmedim. Çok hayal kurdum, çok çalıştım ve hala da çalışmaya devam ediyorum."

HAZIR GİYİMDE UZAK UFUKLAR
Hazır giyimde 'rekabetçi olduğumuz' ürünlerdeki 242 milyar dolarlık pazardan Türkiye sadece 14 milyar dolar pay alıyor. Bu rakamı arttırmak mümkün!

ORTAK AKIL
49 yılda yaşadığı sayısız krizden güçlenerek çıkan Desa, birçok markanın kapısına kilit vurduran küresel pandeminin yıkıcı etkisini doğru hamlelerle bertaraf etmeyi başardı. Hedef dünya markası olmak.

DOSYA: BİYOTEKNOLOJİ GELECEĞİ KURGULAMAK
Hastalara özel kişiselleştirilmiş kanser tedavisi, gıda ve tarım ürünleri için doğal koruyucuyla milyar dolarlık israfın önüne geçebilmek, gıda atığından biyomalzeme üretimi, tekstil yüzeylerini virüslere ve bakterilere karşı koruyan formül... Biyoteknoloji'de başarı öyküleri yazan yerli girişimler...

KRİPTO SANATIN GÖLGE YÜZÜ
Blok zinciri üzerinde son dönemin yükselen değeri NFT'leri herkesin radarına almasına neden oldu. Dört soruda NFT ile ilgili merak edilenler...

Ayrıca Harvard Business Revıew Press yayınlarının en beğenilen kitabı "Karlı Proje Yönetimi" Inbusıness Dergisi Nisan sayısıyla birlikte hediye

Detaylar Inbusıness dergisinin Nisan sayısında....

Inbusiness'ın Nisan sayısında kitap hediyesi sürprizi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.