• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü sürekli işçi alıyor!

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü sürekli işçi alımı ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü'ne kura ile hayvan bakıcısı ile hasta ve yaşlı bakımı elemanı alınacak.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü sürekli işçi alıyor!

07.04.2021, 11:14

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü işçi alımı ilanı yayınlandı. Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, kura ile hayvan bakıcısı ile hasta ve yaşlı bakımı elemanı alınacak

Başvuru yapmak isteyenler, İŞKUR il müdürlüklerinden, hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş arayan linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabilecekler.

Basın İlan Kurumu'nun ilan portalı ilan.gov.tr üzerinden yayınlanan ilanda, alıma ilişki bazı bilgilere de yer verildi.

İlana ilişkin detaylı bilgiler için tıklayın...

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü sürekli işçi alıyor! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.