• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Hünü’den boşalan koltuğa oğlu talip

Hünü’den boşalan koltuğa oğlu talip

8.7.2021

İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi'ne, merhum Başkan Selahattin Hünü'nün vefatının ardından oğlu Erdem Hünü aday oldu. 29 yıl görev yapan Selahattin Hünü, Nisan ayında korona virüsten hayatını kaybetmişti. Selahattin Hünü'nün ardından İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi'ne kimin aday olacağı merak konusuydu.

Selahattin Hünü Erdem Hünü

İLK ADAY ÇIKTI
Cumartesi günü başlayacak olan seçimlerde ilk aday belli oldu. Selahattin Hünü'den boşalan başkanlık koltuğuna esnaf olan oğlu Erdem Hünü talip oldu. Erdem Hünü Yeni Asır'a, "İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi'ne, adaylığımı koyacağım" dedi. Birlik başkanları ise " Üye olan her esnafımızın aday olma hakkı vardır. Bizim söyleyeceğimiz tek şey hayırlısı olmasını dilemektir. Aday olacak olan kim varsa başarılar diliyoruz" diye konuştu.

MERT ALPDÜNDAR

Hünü’den boşalan koltuğa oğlu talip haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.