• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Özdilek’te fasıl dinletisi başlıyor

Özdilek’te fasıl dinletisi başlıyor

14.10.2021

Özdilek İzmir, fasıl dinletisini yeniden misafirleriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Ekim ayı boyunca her Çarşamba günü gerçekleştirilecek fasıl dinletileri, birbirinden güzel şarkıları Kafe Safahat'ta dinleyicileriyle buluşturacak. Özdilek misafirleri, bir yandan Kafe Safahat'ın güler yüzlü hizmetiyle sunulan çeşit çeşit mezelerin, zeytinyağlıların, ara sıcakların, birbirinden lezzetli tatlıların ve içeceklerin yer aldığı açık büfe ikramları tadarken bir yandan da sevilen solistler eşliğinde müzik dinleyecek. Özdilek İzmir misafirlerini, 13-20-27 Ekim tarihlerinde saat 14.00'te yapılacak fasıl dinletisiyle müzik ziyafetine bekliyor

Özdilek’te fasıl dinletisi başlıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.