• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

’nin ödüllü kültür merkezi açıldı

Denizli’nin ödüllü kültür merkezi açıldı

06.09.2018, 23:08

Denizli'de Evora Denizli projesini hayata geçiren Teknik Yapı'nın inşa ettiği ve 'En iyi Sosyo-Kültürel Projesi' ödülünü alan Denizli Kültür Merkezi, 35 milyon liralık bir yatırımla hizmete girdi. Merkezin açılışına Denizli Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşılıoğlu, Emlak Konut Genel Müdür Yardımcısı Sinan Ayoğlu, Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım ve Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım katıldı. Denizli'ye yakışan bir eser inşa etmekten gurur duyduğunu ifade eden Nazmi Durbakayım, "Bu güzide şehrimiz aynı zamanda sosyo- kültürel gelişmişlik açısından parmakla gösterilen kenlerimizden biridir" dedi.

3.8 DÖNÜM PEYZAJ

Projede, 500 kişilik nikah salonu ve 703 kişilik çok amaçlı salon yer alırken önünde ise yaklaşık bin metrekarelik merasim alanı bulunuyor. Aynı anda 3 nikah salonu ve çok amaçlı salonların hizmet verdiği Denizli Kültür Merkezi'nde ayrıca VIP bölümü, salon, çalışma odaları ile 222'si kapalı, 28'si açık olmak üzere 250 araçlık otopark, kafeteryalar ile mescit yer alıyor. Toplam 8 dönümlük bir arsa üzerinde yükselen merkezin etrafında 3.8 dönümlük alan da peyzaja ayrıldı.

Denizli’nin ödüllü kültür merkezi açıldı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN