• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

final yolunda

Folkart Incity final yolunda
Giriş Tarihi: 17.4.2019

Bornova Yeni Kent Merkezi Bölgesi'ndeki Folkart Incity projesinde, inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
Folkart Incity, farklı olanakların birlikte sunulduğu Folkart Time projesine komşu konumda bulunuyor. Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, bugüne kadar İzmir'de ortalama 4 milyar liralık yatırım değerine sahip 11 projeyi ev sahiplerine teslim ettiklerine dikkat çekerek "Folkart Incity mükemmel özellikleriyle, 2019'da ev sahipleriyle buluşacak" dedi.
650 milyon liralık yatırım değerine sahip Folkart Incity projesinin yüzde 60'ının tamamlandığı ve sona yaklaşıldığı bildirildi.

ZAMANINDA TAMAMLADIK

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, 2017 ve 2018 yıllarında, 11 ayrı proje üzerinde çalıştıklarını belirterek, son olarak bünyesinde Mektebim Koleji'nin de yer aldığı Folkart Time projesinde, anahtar teslimlerini geçtiğimiz aylarda büyük bir başarıyla, eksiksiz gerçekleştirdiklerini belirtti. Sancak, Folkart Time projesi ile ev sahibi olanların memnuniyet oranlarının yüzde 100'e yakın olduğunu kaydetti

Folkart Incity final yolunda haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN