• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Yeni bir yatırım aracı: Hobi bahçeleri

Yeni bir emlak yatırım aracı: Hobi bahçeleri
Giriş Tarihi: 24.5.2019

2015 yılından bu yana İzmir Menderes'te hizmet veren Yılmaz Emlak, 4 yılda toplam 9 kooperatif tapulu hobi bahçesi teslim etti. Yılmaz Emlak'ın Sahibi Hüseyin Yılmaz, "Profesyonel ekibimizle oluşturduğumuz 300-500 metrekare hobi bahçelerimizde dilerseniz bir yaşam alanınız, dilerseniz karlı bir yatırımınız olur" dedi.

İzmirlilere, tamamlanacak olan proje üzerinde sahip olmak istedikleri hobi bahçesini seçme imkanını sunduklarını anlatan Hüseyin Yılmaz, "Ortalama 45 ile 60 gün içerisinde tamamladığımız projelerimizde vaat ettiğimiz bütün detayları eksiksiz olarak gerçekleştiriyoruz. Memnuniyet sağladığımız hobi bahçesi sahibini referans olarak gösterebiliyoruz" diye konuştu.

SATIŞ SONRASI DESTEK

Hobi bahçesi sahiplerine satış sonrasında da destek vermeye devam ettiklerini açıklayan Yılmaz, "Projelerden satışlarda alım-satım bedeli, emlak komisyonu gibi ek ücretler talep etmiyoruz. Yatırım amaçlı alım yapan müşterilerimizin hobi bahçelerini satmak istemeleri halinde, piyasa değerinden satışlarında yardımcı oluyoruz. Hobi bahçesi olarak değerlendirdiğimiz araziler, kesinlikle 2B, Hazine, SİT alanı gibi sorunlu araziler değil.
Resmi tapulu araziler" dedi.

Yeni bir emlak yatırım aracı: Hobi bahçeleri haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN