• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Instagram'a beklenmedik özellik geldi

Popüler fotoğraf platformu Instagram'a beklenmedik bir özellik geldi. Artık platformda bildirimleri de gösterilecek

Instagram'a beklenmedik özellik geldi

07.06.2018, 00:00 Güncelleme Tarihi: 07.06.2018,12:02

Eğer Facebook bildirimlerinin son zamanlarda gittikçe sıklaştığından şikayet ediyorsanız daha hiçbir şey görmediniz. Sosyal medya devi, çok yakında fotoğraf ve video paylaşma platformu olan Instagram'a çıkarma yapmaya hazırlanıyor.

Resim ve video paylaşım platformu olan Instagram, Facebook bildirimlerinin uygulamada görülmesini sağlayacak yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Bu özellikle birlikte Instagram profillerinin üst kısmına bir Facebook bildirim ikonu yerleştirilecek ve üzerinde bildirim sayısana göre bir rakam yer alacak. Bu ikon aynı zamanda Facebook'a giden bir kısayol olacak.

Habertürk'e göre ilk olarak Reddit'te uygulamanın beta versiyonuna erişimi olduğunu söyleyen bir kullanıcı tarafından ortaya çıkarılan bu özelliğin geliştirilmekte olduğu bir Instagram sözcüsü tarafından da doğrulandı. Ancak özelliğin ne zaman devreye gireceği ve uygulamaya başka neler katacağı hakkında bir açıklama yapılmadı.

Instagram'a beklenmedik özellik geldi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ ASIR veya yeniasir.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

 • SON DAKİKA