• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

İşte en karlı iş sektörleri

Elinde sermaye olan ve iş kurmak isteyen herkes en karlı iş sektörleri hangileridir merak ediyor. En karlı iş sektörleri ve en karlı işler nelerdir? En karlı iş fikirleri için öneriler...

İşte en karlı iş sektörleri

En karlı iş sektörleri az sermaye ile de yapılabilir. Büyük sermayelerle ya da küçük sermayeyle girilebilecek işlerin birçok örneği var. İş girişimlerinin ilk aşamaları her ne kadar uğraştırıcı ve sancılı olsa da uzun vadede karşılığı alınabilen bir girişim hem başarı hem de kazanç getirir.

İşte en karlı iş sektörleri

SOSYAL MEDYA FENOMENLİĞİ

Sosyal medya fenomeni olmak için büyük sermayelere gerek yok. Çoğu zaman ortalam bir kamera ve ortalama bir mikrofonlu kulaklık yetebiliyor. Bunun haricinde bazı video ve montaj programlarını öğrenmekle başlanabilir. Gerisiyse tamamen yaratıcı fikre kalıyor.

İşte en karlı iş sektörleri

CEP TELEFONU TAMİRCİLİĞİ

Özellikle doğru yerde açmak büyük iş yapmanızı sağlayabilir. Telefon tamircisinin olmadığı ya da az olduğu bir bölgede dükkan açmak sandığınızdan çok daha büyük gelirler getirebilir. Telefon tamirciliği için eğitim almak şart. Hatta sertifikası bile var.

İşte en karlı iş sektörleri

ORGANİK MEYVE SUYU SATICILIĞI

Her köşebaşında gördüğümüz organik meyve satıcılığı da en karlı iş sektörlerinden. Sermayesi az, geliriyse nispeten iyi. Özellikle kaliteli ürün ve farklı kokteyllerle müşteri kitlenizi genişletebilir ve çevrede ünlenerek iyi gelirler elde edebilirsiniz.

İşte en karlı iş sektörleri

HALI TEMİZLEME

Direkt olarak büyük bir fabrikayla başlamanıza gerek yok. Ufaktan başlanan iş dallarından biri de halı temizlemedir. Halı temizlemede özellikle referans önemlidir. Başlangıç aşamasında referansla aldığınız işler büyüyerek müşteri kitlenizi oluşturur. Yatırılan sermayeyi misliyle geri veren bir sektör.

BİZE ULAŞIN