• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

TOKİ İstanbul Arnavutköy kura sonuçları!

Binlerce dar gelirli vatandaşı ev sahibi yapacak olan TOKİ 100 bin sosyal konut projesi kapsamında kura çekilişleri devam ediyor. İstanbul Arnavutköy kura çekilişi bugün sabah 10'da başladı. Peki TOKİ İstanbul Arnavutköy kura sonuçları belli oldu mu? İşte merak edilenler...

TOKİ İstanbul Arnavutköy kura sonuçları!

TOKİ İstanbul 2+1 daire kura sonuçları merakla bekleniyor. Binlerce vatandaşı ev sahibi yapacak sosyal konut projesi kapsamında kura çekilişleri devam ediyor. Peki TOKİ İstanbul Aranavutköy kura sonuçları belli oldu mu? İşte merak edilenler...

TOKİ İstanbul Arnavutköy kura sonuçları!

ARNAVUTKÖY TOKİ KURA SONUÇLARI İSİM LİSTESİ SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Kura sonuçları, TOKİ'nin resmi internet adresi üzerinden açıklanacak.. TOKİ'nin http://talep.toki.gov.tr/ internet sayfasını açtıktan sonra "İl Seçiniz" butonuna tıklayarak bulunduğunuz ili seçin. Yan sekmede gelen "Proje Seçiniz" kısmında ise başvurduğunuz projeyi seçin. Kura çekilişi tamamlandıktan sonra isim listesine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

KURA SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

TOKİ İstanbul Arnavutköy kura sonuçları!

TOKİ tarafından yapılan resmi açıklama ile kura çekilişi ile ismi çıkmayan kişilere ücret iadesi için ödemelerin 5 iş günü sonrasında yapılacağı duyuruldu.

TOKİ İstanbul Arnavutköy kura sonuçları!

Konut belirleme kurası ile konutu belli olan alıcılar İdarenin belirleyeceği ve ilan edeceği tarihlerde T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Temerküz Şubesinde (Daha sonra ilan edilecektir.) Gayrimenkul Satış Sözleşmesi ve kredi kullanım işlemlerini gerçekleştireceklerdir.

TOKİ İstanbul Arnavutköy kura sonuçları!

"Hak Sahibi Belirleme Kurası" noter huzurunda; Banka ve İdare yetkilileri denetiminde gerçekleştirilecektir.

1) Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri konut sayısının %10'u kadar kontenjan ayrılacak ve gerek görüldüğü takdirde kura ile hak sahipleri belirlenecektir. Kura sonucu bu kategoriden hak sahibi olamayan başvuru sahipleri diğer alıcılar kategorisindeki başvuru sahipleri ile birlikte kuraya tabi tutulacaktır.