• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Çakma vatanseverlere tepki yağdı

Türkiye'de kaos ortamı yaratma hedefiyle "tezgahlanan" her toplumsal olayda ön saflarda yer alan, sosyal medya hesaplarından destek paylaşımları yapan bazı şarkıcı ve oyuncular, TSK'nın Barış Pınarı Harekatı'nda da "sessiz" kalınca, eleştiri oklarına hedef oldu

Çakma vatanseverlere tepki yağdı

Türkiye'nin, Suriye'de gerçekleştirdiği Barış Pınarı Harekatı'na karşı bazı sanatçıların duyarsızlık göstermesi dikkat çekti. Bölgeyi terörden arındırmak amacıyla yapılan Barış Pınarı Harekatı'yla ilgili olarak paylaşımda bulunmayan ünlüler, sosyal medyadan tepki gördü.

Çakma vatanseverlere tepki yağdı

Bütün Türkiye'nin tek gündemi olan operasyona, sanatçıların sessiz kalmasını eleştiren sosyal medya kullanıcıları, "Her şeye duyarlı olan ünlülerden vatan için ses çıkmadı" yorumunu yaptı.

Çakma vatanseverlere tepki yağdı

MÜCADELEYİ ANLAMADILAR

Türkiye'nin terörle mücadelesini, bir ülkeye savaş ilan etmekle bir tutan bazı sanatçıların "savaşa hayır" paylaşımları da vatandaşlardan büyük tepki gördü.

Çakma vatanseverlere tepki yağdı

Rapçi Murda ile "Aya" isimli şarkı yapan ve kısa sürede dinlenme rekoru kıran Ezhel, Türkiye'nin Barış Pınarı Harekatı'nı konuştuğu anlarda yaptığı paylaşımla sosyal medya kullanıcılarını kızdırdı.

Çakma vatanseverlere tepki yağdı

RAPÇİ EZHEL SİLİNDİ

Ezhel, Instagram hesabının hikaye kısmından yaptığı paylaşımda şarkı sözleri, "Gel savaşma, sevişelim tüm gün canla başla" notunu paylaştı. Ezhel'in paylaşımını gören bazı sosyal medya kullanıcıları "Bütün Ezhel şarkılarını kaldırdım", "Hala Ezhel fanı olan var" gibi tepki tweetleri attı. Ezhel, paylaşımına gelen tepkilerle kısa sürede Twitter'da birinci gündem oldu.

BİZE ULAŞIN