• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Morena Taraku'ya Berdan Mardini sorusu!

10 Yıllık evliliğini noktalayan Berdan Mardini, yeni bir aşka yelken açmış, komşusu Kosovalı R&B sanatçısı Morena Taraku ile anılmıştı. Gizli ilişkileri, ikilinin sosyal medyada birbirlerini takibe almasıyla ortaya çıkmıştı. Berdan Mardini ile aynı sitede oturan 28 yaşındaki Taraku, çıkan haberlerin ardından Nişantaşı'nda görüntülendi.

Morena Taraku’ya Berdan Mardini sorusu!

Fatoş Yelliler ile on yıl devam eden evliliğini olaylı bir şekilde sonlandıran ünlü türkücü Berdan Mardini'nin, dünyaca ünlü Kosovalı R&B şarkıcısı Morena Taraku ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti.

Morena Taraku’ya Berdan Mardini sorusu!

Mardini'nin, yakın çevresine "Morena'da aşk duygusunu gerçek anlamda yaşadım. Onunlayken çok mutluyum, hayatı tekrardan onunla buldum" dediği de ortaya atılan iddialar arasındaydı.

Morena Taraku’ya Berdan Mardini sorusu!

DOĞUM GÜNÜNÜ ORGANİZE ETTİĞİ ORTAYA ÇIKTI

İkili, sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla kendilerini ele verirken, geçtiğimiz günlerde yeni yaşını kutlayan türkücünün sürpriz doğum günü kutlamasını da Taraku'nun organize ettiği ortaya çıkmıştı.

Morena Taraku’ya Berdan Mardini sorusu!

43 yaşındaki şarkıcı Berdan Mardini ile kendisinden 15 yaş küçük olan Morena Taraku'nun aynı sitede oturuyor olmaları ise bir diğer dikkat çekici konu olmuştu.

Morena Taraku’ya Berdan Mardini sorusu!

AVM'DE GÖRÜNTÜLENDİ

Milliyet'in haberine göre; Tüm bu iddiaların ardından Taraku, önceki gün Nişantaşı City's'de objektiflere takıldı. Alışverişini tamamladıktan sonra AVM'den ayrılan şarkıcı, gazetecilerle karşılaştı.