• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Neslihan Atagül'ün çöl pozları çok konuşulacak!

Güzel oyuncu Neslihan Atagül, eşi Kadir Doğulu ile birlikte Dubai'ye gitti. Neslihan Atagül, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla tüm dikkatleri üzerine çekti. Çöl turu yapan güzel oyuncu, eşi Doğulu'ya poz verdi. Güzel oyuncu kumlara uzandığı anlarda çekilen karelerini Instagram'dan paylaştı. Fotoğraflar beğeni yağmuruna tutuldu. İşte o kareler...

Neslihan Atagül’ün çöl pozları çok konuşulacak!

Geçirgen bağırsak sendromu rahatsızlığı sebebiyle bir dönem zor günler geçiren Neslihan Atagül, hızla kilo kaybetmesi sonucunda hastanelik olmuştu. Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Neslihan Atagül, birkaç gün önce eşi Kadir Doğulu ile Dubai'de bulunan bir otelin açılışına katılmıştı. Çöl gezisi yapan güzel oyuncu, hayat arkadaşına verdiği pozları takipçileriyle paylaştı.

Neslihan Atagül’ün çöl pozları çok konuşulacak!

Hastalığı nedeniyle rol aldığı 'Sefirin Kızı' dizisinden de ayrılmak zorunda kalan oyuncu, tedavi sonrası zor günleri atlattı. Atagül, birkaç gün eşi Kadir Doğulu ile birlikte Dubai'ye gitti.

Neslihan Atagül’ün çöl pozları çok konuşulacak!

Dubai'de lüks bir otelin açılışına katılan Atagül, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla da dikkat çekti. Çöl turu yapan güzel oyuncu, eşi Doğulu'ya poz verdi.

Neslihan Atagül’ün çöl pozları çok konuşulacak!

Güzel oyuncu kumlara uzandığı anlarda çekilen karelerini Instagram hesabından takipçilerinin beğenisine sunmayı da ihmal etmedi. Atagül'ün pozlarına kısa sürede 700 binden fazla beğeni geldi.

Neslihan Atagül’ün çöl pozları çok konuşulacak!

'MUHTEŞEMSİN'

Öte yandan Instagram'da 12,3 milyon takipçisi olan Atagül, önceki gün de krem rengi parıltılı ve derin yırtmaç detaylı iddialı elbisesiyle objektif karşısına geçmişti. Oyuncunun bu fotoğraflarına 1 milyondan fazla beğeni ve "Bu ne güzellik?", "Muhteşemsin" gibi yorumlar gelmişti.