• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Sinem Kobal kadrodan çıkarıldı

Sinem Kobal kadrodan çıkarıldı

Son dönemdeki her dizi projesinde hüsrana uğrayan Sinem Kobal'a şok! Kobal, ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile 2016'da nikah masasına oturduktan sonra kaşesini yükseltince işleri bıçak gibi kesilmişti. Kendisine gelen reklam ve sinema filmi tekliflerindeki azalmaya rağmen talep ettiği ücreti düşürmeyen oyuncu, kaş yapayım derken göz çıkardı.

Sinem Kobal kadrodan çıkarıldı

SENARYO GÜNCELLENDİ

Geçtiğimiz aylarda ilk iki filmde olduğu gibi 'Romantik Komedi 3'ün kadrosunda da yer alacağını duyuran Kobal, talep ettiği astronomik ücrette ısrar edince olanlar oldu. Yapım şirketinden 1 milyon lira talep ettiği öğrenilen 30 yaşındaki oyuncunun son yapılan değişiklikle kadro dışı bırakıldığı iddia edildi. Geçtiğimiz hafta yeniden güncellenen senaryodan çıkartıldığı konuşulan oyuncunun yaşadığı durum ise "Dimyat'a pirince giderken eldeki bulgurdan olmak" deyimini akıllara getirdi.

Sinem Kobal kadrodan çıkarıldı

SİNEM'E YİNE HÜSRAN...

Geçtiğimiz yıl bir tasarımcıyı canlandıracağı film için BKM ile görüşen Kobal, o dönem talep ettiği astronomik ücret nedeniyle de yine hüsrana uğramıştı. Son dönemde ekranlara gelen her dizisi erken final yapan ünlü oyuncunun film tekliflerini de ücret yüzünden kaçırması "Sinem yüksek uçuyor, işsiz geziyor" dedirtti.

Sinem Kobal kadrodan çıkarıldı

Dizisi nedeniyle filmde oynamayacağını belirten Engin Altan Düzyatan'ın ardından Sinem Kobal da ekipten çıkarıldı. Sedef Avcı ile Burcu Kara ise kadroda…

Takvim

Sinem Kobal kadrodan çıkarıldı
BİZE ULAŞIN