• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Tamer Karadağlı'dan 'Çocuklar Duymasın' itirafı

Türk televizyon tarihinin en sevilen dizilerinden olan "Çocuklar Duymasın"da hayat verdiği 'Haluk' karakteriyle gönüllerde taht kuran ve kariyerinin zirvesini yaşayan ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, her açıklamasıyla magazin gündeminde sıkça yer alıyor. Karadağlı son olarak "Dur Bir Dinle" programına konuk oldu. Programda çok konuşulacak açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu, "Çocuklar Duymasın" ve partneri Pınar Altuğ hakkında yaptığı itirafla da şaşırttı. İşte Tamer Karadağlı'nın o açıklamaları...

Tamer Karadağlı’dan ’Çocuklar Duymasın’ itirafı

54 yaşındaki ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, YouTube'da yayınlanan "Dur Bir Dinle" programına konuk oldu. Oyuncu, programda genç meslektaşlarıyla ilgili eleştirilerde bulundu.

Tamer Karadağlı’dan ’Çocuklar Duymasın’ itirafı

"Şimdiki oyuncuların hepsi birbirine benziyor. Bana çok inandırıcı gelmiyorlar. Ben bir role hazırlanırken bu adam nasıl yetişmiştir, nasıl giyinir, nasıl bir saat takar hepsini düşünürüm. Şimdi dizilerde bütün kızlar neredeyse aynı bakıyor. Bütün jönler kirli sakallı. Holding sahibini oynuyor ama kirli sakallı. Türkiye'deki holding sahiplerinden hiçbirini öyle görmedim. O yüzden belki de onları tanımıyorum. Benim bir role hazırlanırken kilo almam, kilo vermem, saçımı kazıtmam o yüzden farklı geliyor. Hepsi, mesleğe saygıyla alakalı."

Tamer Karadağlı’dan ’Çocuklar Duymasın’ itirafı

'KEŞKE BEN DE AYRILSAYDIM'

Tamer Karadağlı'nın "Çocuklar Duymasın"daki partneri Pınar Altuğ, hakkında aldatma haberleri çıkınca diziden ayrılmıştı. Karadağlı, o dönemle ilgili bir itirafta bulundu:

Tamer Karadağlı’dan ’Çocuklar Duymasın’ itirafı
Tamer Karadağlı’dan ’Çocuklar Duymasın’ itirafı

"Pınar'a da söyledim, 'Keşke sen ayrıldığında ben de ayrılsaydım' dedim. O her zaman içimde bir acı oldu. Olması gereken oydu. Ama o zamanki şartlar, televizyonculuk farklıydı."