• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Bizi bikinili çekemezsiniz

Bizi bikinili çekemezsiniz

ÇEŞME GÜNLÜĞÜ

Çeşme'de tatil yapanlar kervanına ünlü manken Simge Tertemiz ile ablası Eylem Tertemiz de katıldı. 10 gündür birlikte tatil yapan Tertemiz kardeşler, bu süre boyunca paparazzilere bikinili yakalanmadıklarını söylediler. Gazetcilerin bunu nasıl başardınız sorusuna ise "Havuzlu yazlık tuttuk, beach clublere gitmedik böylece kimse bizi bikinili çekemedi" diye cevap verdiler.

Bizi bikinili çekemezsiniz

ALAÇATI MÜDAVİMLERİ

İzmirli ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu, Kaan Urgancıoğlu'yla birlikte Alaçatı sokaklarındaydı. Bayram tatili için memleketine geldiğini belirten ve koyu bir Göztepeli olan Rıza Kocaoğlu, takımın 93. kuruluş yıldönümü nedeniyle mutlu olduğunu söyledi. Şu sıralar herhangi bir dizide rol almayan ve sorulara cevap vermiyen Kaan Urgancıoğlu ise "İyi bayramlar" demekle yetindi.

Bizi bikinili çekemezsiniz

AŞK YOK TATİL VAR

Ünlü oyuncu Görkem Sevindik, Burak Yılmaz ve Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin, Alaçatı'da önceki akşam yemeğinde bir araya geldi. Hayatında kimsenin olmadığını belirten Sevindik "Aşk yok tatil var gördüğünüz gibi yalnız dolaşıyorum" yanıtını verdi.

Bizi bikinili çekemezsiniz

YAKINDA EKRANLARA DÖNÜYORUM

Geçtiğimiz yaz Beran Benan'la olan iki yıllık ilişkisini sonlandıran Eliz Sakuçoğlu, bayram tatilini arkadaşlarıyla birlikte Çeşme'de geçiriyor.
Sakuçoğlu, "Yakında çok konuşulacak bir televizyon programıyla ekranlarda olacağım" diye konuştu.

 • SON DAKİKA