• BUGÜNKÜ YENİ ASIR
 • İkindiye 23:55:00
 • BIST 78.384,78
  EURO 4,4760
  USD 3,8608
  GBP 3,8608
  CHF 3,8608
  JPY 3,8608

Günlük burç yorumları - 17 Mart 2019 Pazar

Günlük burcunuzu bugün neler bekliyor? Astrolog Filiz Özkol'un yorumuyla 17 Mart Pazar günlük Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burç yorumları…

Günlük burç yorumları - 17 Mart 2019 Pazar

KOÇ: Maddi konularda özgür davranmak istiyorsunuz. Kısıtlama gerektiren durumlarda baskı altında kalmış duygusuna kapılıyorsunuz. Bugün partnerinizin maddesel kaynaklarınızdan faydalanabilirsiniz. Birlikte karar vereceğiniz bir mal alımı içinde olabilirsiniz. Güçlü enerjiniz sizi rahatsız ediyor. Bugün, karşı tarafı çok fazla zorlamayın.

Günlük burç yorumları - 17 Mart 2019 Pazar

BOĞA: Bugün sevdiklerinize ulaşmak ve onlarla iletişim kurmak isteyeceksiniz. Partnerinizle aranızda istediğiniz duygu yoğunluğunu bir türlü kuramıyorsunuz. Özellikle içinize kapanarak, duygularınızı saklamayı yeğliyorsunuz. Yatırım konularına daha fazla ağırlık vermek isteyebilirsiniz. Özgürlükçü yönleriniz atağa kalkıyor.

Günlük burç yorumları - 17 Mart 2019 Pazar

İKİZLER: Düşüncelerinizde odaklaşmak için çaba sarf etmeniz gerekebilir. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, duygusal ihtiyaçlarınızda maddenin oldukça büyük bir önemi olduğunu gösteriyor. Ailenin kadınları ile para alış verişi içinde olacağınız bir gün. Gireceğiniz ortamlarda taleplerinizin artışı sonucunda harcamalarınızı gözden geçirmelisiniz.

Günlük burç yorumları - 17 Mart 2019 Pazar

YENGEÇ: Karşıt burcunuzda ilerleyen Satürn'ün etkisiyle yaşantınızdaki engeller karşısında güçlenmeye devam ediyorsunuz. Ortaklık gerektiren ilişkilerinizde sezgisel yetenekleriniz sayesinde ileri görme yeteneğinizden faydalanacaksınız. Bugün güçlü dostlarınızla iletişim halinde olacaksınız.

Günlük burç yorumları - 17 Mart 2019 Pazar

ASLAN: Ay duygusal anlamda sizi olumlu etkiliyor. Bugün yeni oluşumlar içindesiniz. Düşüncelerinizi yoğunlaştırarak, kendinizi yenilemek istiyorsunuz.. Geçmişe ait takıntılarınız yüzünden bilinçaltı engellerin karşınıza çıkmasından yakınabilirsiniz.. Aile kavramlarınız yer değiştiriyor.

BİZE ULAŞIN